• ENERGY Drags Imun 30 ml

Základy společnosti Energy byly položeny před více než dvaceti lety myšlenkou inovativní celostní péče o lidský organismus a komplexního přístupu k jejím zákazníkům.


Jako původní česká společnost dokázali nejen efektivně propojit vlastní vývoj a výrobu, ale také najít jedinečný způsob, jakým se jejich produkty 

dostávají do rukou jejich zákazníků.


Inovativní nutraceutika, terapeutická i pěsticí kosmetika a veterinární produkty – všechny přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Při jejich vývoji dbají na širokou myšlenkovou platformu a synergické spojení mezi odbornou veřejností, lékařskými kruhy a terapeuty.


Respektují nejnovější poznatky vědy a zároveň čerpají ze znalostí a zkušeností tradičních, medicínsko-filozofických učení.


Produkty a komplexní, citlivě nastavenou péči o zákazníka chápou jako neoddělitený celek. Kvalitní a hloubková diagnostika, přednášky, kurzy, vlastní magazín a odborné vzdělávání jsou jen částí široké nabídky, kterou pravidelně poskytují a rozšiřují pro všechny jejich klienty.


Cítí a pevně věří, že lidský kontakt je i v dnešní době nenahraditelný. Proto neustále rozšiřují nejen seznam autorizovaných míst, kde lze získat jejich produkty a neoddělitelnou péči, ale také země, ve kterých tyto služby poskytují. A protože energie nezná hranic, stejně i společnost Energy vytváří prostor, v němž se lze pohybovat bez jakéhokoliv omezení.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

ENERGY Drags Imun 30 ml

  • Kód výrobku: ENERGY Drags Imun 30 ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 593 Kč